Modul 70 LED
 
HELLA Rolnictwo
 
Modul 70 LED

Modul 70 LED gen. IV

02/16/2016
Kompaktes Highlight: Der HELLA Modul 70 LED Generation IV

Modul 70 LED IV generacji to mocny reflektor roboczy LED o niezwykle kompaktowych kształtach. Trzy mocne multichipowe diody LED zapewniają mimo niewielkich wymiarów moc światła 2 500 lumenów przy zużyciu energii na poziomie zaledwie 30 W.

Czarna obudowa z wytrzymałego aluminium posiada dodatkowy radiator zapewniający efektywne odprowadzanie ciepła wytwarzanego przez diody LED.

Temperatura barwowa wynosi 6 500 K i jest bardzo zbliżona do światła dziennego. Elektronika modułu 70 LED jest wykonana w wersji wielonapięciowej, zatem może być zasilana zarówno z instalacji 12 V, jak i 24 V.

Zintegrowana elektronika wielonapięciowego reflektora zapewnia skuteczną ochronę urządzenia na wypadek zamiany polaryzacji oraz stały poziom jasności nawet przy wahaniach napięcia roboczego w zakresie od 9 do 33 V. Dodatkowo reflektor roboczy jest chroniony przed przegrzaniem przez czujniki temperatury.

Poza klasycznym oświetleniem bliskiego i dalekiego zasięgu reflektor Modul 70 LED IV generacji jest dostępny dodatkowo w wersji o bardzo szerokim specjalnym oświetleniu.

02/16/2016
06/27/2016
  • Print
 
 
Konfigurator reflektorów roboczych

Właściwy reflektor roboczy do każdej sytuacji

Picture
 
ELIVER
Porównywanie technologii oświetleniowych i zasięgu świateł — tutaj znajdziesz właściwe reflektory robocze i lampy ostrzegawcze.
Poznaj lampy ostrzegawcze przy użyciu interaktywnej aplikacji Eliver!
 
APLIKACJA ELEKTRONIKA
Nasze elementy elektroniczne do maszyn rolniczych i budowlanych – poznaj je interaktywnie.
Picture