Modul 70 LED
HELLA Rolnictwo
Modul 70 LED

Modul 70 LED gen. IV

02/16/2016
Kompaktes Highlight: Der HELLA Modul 70 LED Generation IV
Starke LED-Lichtleistung: Der Der HELLA Modul 70 LED Generation IV
Der Modul 70 LED Generation IV von HELLA als Stichzeichnung

Modul 70 LED IV generacji to mocny reflektor roboczy LED o niezwykle kompaktowych kształtach. Trzy mocne multichipowe diody LED zapewniają mimo niewielkich wymiarów moc światła 2 500 lumenów przy zużyciu energii na poziomie zaledwie 30 W.

Czarna obudowa z wytrzymałego aluminium posiada dodatkowy radiator zapewniający efektywne odprowadzanie ciepła wytwarzanego przez diody LED.

Temperatura barwowa wynosi 6 500 K i jest bardzo zbliżona do światła dziennego. Elektronika modułu 70 LED jest wykonana w wersji wielonapięciowej, zatem może być zasilana zarówno z instalacji 12 V, jak i 24 V.

Zintegrowana elektronika wielonapięciowego reflektora zapewnia skuteczną ochronę urządzenia na wypadek zamiany polaryzacji oraz stały poziom jasności nawet przy wahaniach napięcia roboczego w zakresie od 9 do 33 V. Dodatkowo reflektor roboczy jest chroniony przed przegrzaniem przez czujniki temperatury.

Poza klasycznym oświetleniem bliskiego i dalekiego zasięgu reflektor Modul 70 LED IV generacji jest dostępny dodatkowo w wersji o bardzo szerokim specjalnym oświetleniu.

02/16/2016

Modul 70 LED IV generacji firmy HELLA to reflektor roboczy, który mimo swych kompaktowych rozmiarów zapewnia wysoką moc światła LED na poziomie oświetlenia ksenonowego.

W porównaniu ze swym poprzednikiem, reflektorem Modul 70 LED 3 generacji, udało się zwiększyć moc z 700 do 2 500 lumenów. Umożliwiło to zastosowanie trzech innowacyjnych mocnych multichipowych diod LED w połączeniu z zaawansowanym systemem odprowadzania ciepła.

W połączeniu z bardzo wytrzymałą obudową i niewielkimi gabarytami reflektor roboczy Modul 70 LED IV generacji stanowi rozwiązanie do bardzo różnych obszarów zastosowania.

Dzięki wysokiej klasy wielofasetowemu odbłyśnikowi i specjalnej soczewce światło emitowane przez diody LED zapewnia równomierne oświetlenie całego obszaru pracy. Poza klasyczną wersją do oświetlenia bliskiego i dalekiego zasięgu reflektor ten jest dostępny również w wersji do bardzo szerokiego oświetlenia specjalnego, dzięki czemu jest w stanie spełnić bardzo zróżnicowane potrzeby i oczekiwania.

Temperatura barwowa 6 500 K zbliżona do światła dziennego umożliwia wyraźniejsze odróżnianie kolorów w ciemności, co znacznie ułatwia percepcję ludzkiego oka. Zapobiega to męczeniu wzroku, zwiększając w ten sposób bezpieczeństwo użytkownika.

Bardzo efektywna technologia LED zapewnia dodatkowo niemalże bezobsługową eksploatację oraz wysoką energooszczędność: mimo wysokiej mocy światła pobór prądu wynosi zaledwie 30 W.

02/16/2016

Napięcie robocze/napięcie znamionowe: 9 – 33 V
Typ źródła światła: 3 mocne multichipowe diody LED
Pobór mocy: 30 W
Moc światła: 2 500 lm
Temperatura barwowa: 6 500 K
Stopień ochrony: IP 6K9K, IP 6K8
Homologacja: E1, ECE-R10
Obudowa: ciśnieniowy odlew aluminium
Powierzchnia wylotu światła: średnica 70 mm 

02/16/2016
06/27/2016
  • Print
Konfigurator reflektorów roboczych
Picture

Właściwy reflektor roboczy do każdej sytuacji

ELIVER
Poznaj lampy ostrzegawcze przy użyciu interaktywnej aplikacji Eliver!
Porównywanie technologii oświetleniowych i zasięgu świateł — tutaj znajdziesz właściwe reflektory robocze i lampy ostrzegawcze.
APLIKACJA ELEKTRONIKA
Picture
Nasze elementy elektroniczne do maszyn rolniczych i budowlanych – poznaj je interaktywnie.