Immobilizer
 
HELLA Rolnictwo
 
Immobilizer
02/16/2016
Sicheres Highlight: Die Elektronische Wegfahrsperre von HELLA

Elektroniczny immobilizer marki HELLA – z certyfikatem niemieckiego Urzędu ds. Ruchu Drogowego – zabezpiecza pojazdy przed użyciem przez osoby nieupoważnione, zatem może stanowić ochronę przed kradzieżą. Po zamontowaniu immobilizer jest w pełni zintegrowany z pojazdem i niewidoczny dla osób nieupoważnionych. Aktywacja następuje poprzez odłączenie maks. trzech urządzeń sterowniczych, np. rozrusznika, zapłonu i pompy paliwa. W komplecie poza sterownikiem znajduje się również wiązka przewodów do podłączenia, antena, niebieskie kluczyki transpondera do obsługi oraz klucz główny do kodowania kluczyków transpondera.

W sterowniku immobilizera można zaprogramować do 10 kluczyków.

Aktywacja następuje po przekręceniu kluczyka mechanicznego do pozycji rozruchu „0“ (automatycznie po 5 sekundach) lub pozostawieniu kluczyka w tej pozycji.

Dezaktywacja następuje za pomocą odpowiedniego kluczyka mechanicznego oraz elektronicznego (transpondera). Transponder jest odczytywany w momencie włączenia zacisku 15 we włączniku rozruchu przez kluczyk mechaniczny.

02/16/2016
02/26/2016
  • Print
 
 
Konfigurator reflektorów roboczych

Właściwy reflektor roboczy do każdej sytuacji

Picture
 
ELIVER
Porównywanie technologii oświetleniowych i zasięgu świateł — tutaj znajdziesz właściwe reflektory robocze i lampy ostrzegawcze.
Poznaj lampy ostrzegawcze przy użyciu interaktywnej aplikacji Eliver!
 
APLIKACJA ELEKTRONIKA
Nasze elementy elektroniczne do maszyn rolniczych i budowlanych – poznaj je interaktywnie.
Picture