Dlaczego nowa lampa K-LED Rebelution jest tak praktyczna w rolnictwie, Ani Stepanyan?
BACK

Dlaczego nowa lampa K-LED Rebelution jest tak praktyczna w rolnictwie, Ani Stepanyan?

12/10/2019

Ani Stepanyan jest Produkt Manager d/s lamp ostrzegawczych i optycznych systemów ostrzegawczych w firmie HELLA – dlatego jest odpowiednią osobą do kontaktu i wyjaśni, dlaczego lampa K-LED Rebelution jest tak praktyczna w rolnictwie!

  Pierwszy, wskazany przez Ani argument za nową lampą ostrzegawczą w rolnictwie: design połączony z innowacją technologiczną!

Lampy ostrzegawcze powinny oczywiście przede wszystkim sprawiać, aby maszyny na polu i na drodze były bezpieczniejsze. Ale kto powiedział, że w rolnictwie nie powinno pojawić się nieco więcej designu? Nawiasem mówiąc, design powstał w wyniku transferu technologii, którą nawet opatentowaliśmy.

  Drugi argument za nową lampą ostrzegawczą w rolnictwie: jest zamienna 1:1   Jako rolnik nie powinieneś spędzać zbyt wiele czasu na serwisowaniu swoich maszyn – chcemy się do tego przyczynić. Lampy ostrzegawcze K-LED Rebelution są kompatybilne i mogą zastąpić inne lampy ostrzegawcze HELLA na twojej maszynie.   Dobrze zakładasz: Ani nie brakuje argumentów!

Lampa K-LED Rebelution wytrzymuje złą pogodę i uderzenia gałęzi, ma stopień ochrony IP 6K7 dzięki pełnemu przyklejeniu materiału, błyska i obraca się, jest trwała dzięki zintegrowanemu systemowi termicznemu itd. itd. ... Ani, czy już nic nie dodasz? Dziękujemy!