Opinie ekspertów
Produkty do każdego zastosowania w rolnictwie.
Opinie ekspertów

Reflektory robocze w akcji

Różne obszary zastosowania i pojazdy wymagają różnorodnych produktów o zróżnicowanych właściwościach. Poniżej znajdziesz przegląd możliwych obszarów zastosowania naszych reflektorów roboczych.

02/16/2016

Reflektory do pracy w rolnictwie, która trwa często od wczesnego rana do późna w nocy, muszą spełniać szczególnie wysokie wymagania. Muszą być bardzo wytrzymałe i dobrze oświetlać pole również w trudnych warunkach oświetleniowych.

02/16/2016

„Reflektory robocze muszą być wytrzymałe i muszą dobrze oświetlać moje pole. Jest to bardzo ważne w sezonie żniwnym, abym wyrobił się ze swoją pracą. Najlepsze dotąd doświadczenia miałem z reflektorami roboczymi HELLA.”

02/16/2016

Reflektory stosowane na budowach są często narażone na najcięższe obciążenia. Są używane z reguły przez wiele godzin i muszą wytrzymać silne uderzenia i duże wahania temperatury. Ponadto ze względów bezpieczeństwa konieczne jest dobre oświetlenie całego placu budowy. Reflektory robocze HELLA spełniają te wymagania w sposób przekonujący i dlatego przyczyniają się aktywnie do dotrzymania harmonogramu prac budowlanych.

02/16/2016

„W naszej pracy reflektory muszą wytrzymać w najcięższych warunkach. Są używane często przez wiele godzin i narażone na silne uderzenia i wysoką temperaturę. Reflektory robocze HELLA wytrzymują to doskonale!”

02/16/2016

Branża transportowa obejmuje wiele najróżniejszych dziedzin, od transportu odpadów, po transport betonu, lecz wymagania w stosunku do reflektorów roboczych są niemal zawsze identyczne. Muszą być niezawodne, muszą cały czas dobrze oświetlać miejsce pracy oraz wytrzymać duże obciążenia. Optymalnym towarzyszem są sprawdzone reflektory robocze HELLA.

02/16/2016

„Muszę mieć możliwość montażu oświetlenia tam, gdzie jest mi akurat potrzebne. Do zaparkowania tyłem, aby nie dopuścić do wypadku, albo na haku holowniczym, gdy muszę pracować po ciemku. Ufam tylko reflektorom HELLA!”

02/16/2016

Różne warunki oświetleniowe o różnych porach dnia i czasami niesprzyjające warunki atmosferyczne – to tylko dwa wyzwania, z którymi muszą zmierzyć się pracownicy służb komunalnych, np. oczyszczania miasta. Są tu potrzebne reflektory robocze i lampy ostrzegawcze, na których można zawsze polegać i które będą stanowiły najlepszą pomoc w codziennej pracy – jak reflektory HELLA. Wyróżniają się one nie tylko optymalną sprawnością świetlną i rozdziałem światła, lecz również niezwykłą wytrzymałością i długą żywotnością.

02/16/2016

„Pracujemy czasem nawet po 13 godzin – w potężnym upale lub siarczystym mrozie i śniegu. Musimy mieć naprawdę niezawodny sprzęt. Dlatego chętnie używamy reflektorów roboczych HELLA, które są odporne na korozję.”

02/16/2016

W miejscach pracy wózków widłowych, np. w firmach spedycyjnych, kwestie bezpieczeństwa i oszczędności energii mają znaczenie priorytetowe. Równie wysokie wymagania muszą spełniać reflektory robocze i lampy ostrzegawcze. Reflektory robocze HELLA to prawdziwy strzał w dziesiątkę – zastosowanie najnowocześniejszych technologii LED gwarantuje optymalne oświetlenie przy minimalnym zużyciu energii.

02/16/2016

„Reflektory robocze HELLA są bardzo energooszczędne. Dlatego nie musimy ładować często naszych wózków i mamy mniej przestojów, dlatego więcej zrobimy.”

02/16/2016

Gdy zawyje syrena i zostanie podane miejsce akcji, wszystko musi być dopięte na ostatni guzik. Reflektory robocze HELLA oraz systemy sygnalizacji akustycznej i optycznej – stworzone na miarę potrzeb policji, straży pożarnej i służb ratunkowych – ułatwiają służbom interwencyjnym nerwowy dojazd. Najnowocześniejsza technologia LED do wszystkich zastosowań w różnych rozmiarach to coś, na czym można polegać.

02/16/2016

„Podczas naszych akcji walka często toczy się na śmierć i życie. Nie może wtedy nagle paść oświetlenie. Dlatego to chyba oczywiste, że używamy reflektorów roboczych HELLA. Mamy optymalne oświetlenie dla bezpieczeństwa wszystkich.”

02/16/2016
  • Print
HELLA Agriculture Test praktyczny
Ulotka na temat testu praktycznego reflektora Power Beam 1500

Test praktyczny reflektora Power Beam 1500