Dla twojego ciągnika będzie do miłość od pierwszego błysku
BACK
the-beauty-for-your-beast-traktor
hella-kled-rundumleuchte-landmaschine

Dla twojego ciągnika będzie do miłość od pierwszego błysku

10/09/2019

Design ORAZ solidność do zastosowania w maszyn rolniczych i leśnych – połączenie, które naprawdę zadowoli twoje „woły robocze” na drodze i poza nią! Nazywa się K-LED Rebelution. Ich misja: zapewnienie bezpieczeństwa dzięki widzialności w codziennej pracy w rolnictwie, nawet w najtrudniejszych warunkach i przy ciągłym używaniu …

 

Połączenie, które wyróżnia się futurystycznym designem i wyrafinowaną funkcjonalnością

Maszyny rolnicze i leśne to nie tylko narzędzia robocze - są wiernymi towarzyszami codziennej pracy. Dlatego nie stworzyliśmy po prostu samej lampy ostrzegawczej dla rolnictwa, lecz zaprojektowaliśmy produkt designerski, na który zasługują twoje maszyny.

Bowiem kto zobaczy K-LED Rebelution, natychmiast to zauważy: ta lampa ostrzegawcza jest nie tylko designerskim dziełem, ale także zaskakuje wyrafinowaną koncepcją funkcjonalności. Bez klasycznego klosza tworzy bardziej minimalistyczny akcent, który jednak daje maksymalny efekt.

•   Specjalnie opracowana technologia diodowa lampy K-LED Rebelution zapewnia po raz pierwszy w przypadku funkcji światła obrotowego stale widoczny sygnał ostrzegawczy oraz – dodatkowo! – jeszcze silniejszy sygnał krążący. Rezultat: lampa daje efekt ostrzegawczy w zakresie 360°, który skutecznie dociera do ludzkiego oka, ale nie oślepia.
•    W wersji błyskowej, powierzchnia emisji światła o wysokości 8 mm na obwodzie lampy K-LED Rebelution generuje intensywny, podwójny sygnał błyskowy, który dzięki technologii diodowej EdgeLight sprawia, że nikt nie przeoczy cię także w ciemności - na polu i na drodze.

 

Elegancka powściągliwość: niezwykła lampa dla naprawdę dużych maszyn

K-LED Rebelution jest kompaktowa i łatwa w montażu na maszynie: mając wysokość tylko około 60 mm i średnicę 149 mm oraz dzięki takiemu samemu rozstawowi otworów nadaje się jako zamiennik 1: 1 dla wszystkich innych lamp HELLA w wersji do montażu na stałe – idealna do szybkiej modernizacji maszyn rolniczych. Również pod kątem serwisowania lampa K-LED Rebelution jest nieskomplikowana, to znaczy: praktycznie bezobsługowa – nawet jeśli jest w ciągłym użyciu na polu i drodze.

A jeśli trzeba zamienić przewody podłączeniowe? Żaden problem: zabezpieczenie przed zmianą polaryzacji chroni elektronikę. Nazywamy to rozwiązaniem „Fit & Forget”.

Standardowa czarna obudowa z powściągliwym designem integruje się dyskretnie z ogólną sylwetką maszyny rolniczej. Lampa Rebelution robi po prostu to, co powinna: skutecznie przyciąga uwagę innych użytkowników dróg, aby twoja praca była bezpieczniejsza.

 

Inne cechy charakterystyczne lampy K-LED Rebelution:


•    Dzięki wytrzymałej, w pełni klejonej obudowie z aluminium i poliwęglanu, lampa K-LED Rebelution jest chroniona przed uderzeniami, silnymi wibracjami, zewnętrznymi wpływami środowiska, takimi jak kurz i woda – nawet mycie wysokociśnieniowe nie stanowi problemu: jest więc idealna do wymagań występujących w rolnictwie.
•    K-LED Rebelution przekonuje niskim zużyciem prądu: wysokiej jakości diody LED i zaawansowana elektronika o niskim zużyciu energii zapewniają, że lampa jest całkowicie kompatybilna elektromagnetycznie i nie zakłóca innych sygnałów - a ponadto chroni akumulator pojazdu.
•    ECE-R65 i ECE-R10: są to terminy kluczowe dla maszyn rolniczych i leśnych. Lampa K-LED Rebelution jest oczywiście dopuszczona do użytku na drogach publicznych.

 

HELLA partnerem z pasją w dziedzinie oświetlenia i elektroniki


Innowacyjność w zakresie designu i funkcjonalności – to udało się osiągnąć inżynierom projektującym lampę K-LED Rebelution! Nawiasem mówiąc, dzięki przeniesieniu technologii EdgeLight z produkcji tylnych lamp do segmentu optycznych systemów ostrzegawczych.