Daj się oczarować naszym Black Magic Cubes

Daj się oczarować naszym Black Magic Cubes

Czy może być coś piękniejszego, niż błoto na Twoim samochodzie po długiej trasie? Dobrze: Wykończeniem Twojego arcydzieła jest ulubiony reflektor, który potrafi znieść wiele ciosów. I właśnie dlatego Black Magic Cubes są wyjątkowo wytrzymałe. Ale to nie wszystko, ponieważ te reflektory robocze idealnie nadają się do późniejszego montażu w pojeździe. Dzięki wykonaniu w całości w czerni pasują do każdego pojazdu niezależnie od koloru, a dzięki rozmiarom i konstrukcji ich montaż jest niezwykle łatwy. A tego jesteśmy pewni: Twój pojazd będzie również przyciągał wzrok!

 

Ciemniej nie będzie: Elegancki wygląd w czerni

Nasze „małe czarne” przyciągają wzrok swoim eleganckim i ponadczasowym wyglądem. A kiedy mówimy „wszystko w czerni”, mamy właśnie to na myśli. Nawet uchwyty nie odstają kolorystycznie od reszty. No i co, już Ci się trochę podoba? Poczekaj, to jeszcze nie wszystko. Podobnie jak przemyślana konstrukcja, w której zrezygnowaliśmy miejsc zbierania się brudu w postaci krawędzi i narożników – dzięki temu nawet po zapasach błotnych lampa w mgnieniu oka odzyskuje nieskazitelny wygląd, bez konieczności długiego szorowania. Nasze Cubes są dostępne w dwóch rozmiarach: 2,7”, a dla większej elastyczności wersja 3,2”. Ale dość już o sprawach zewnętrznych. Jak powszechnie wiadomo, prawdziwa wielkość pochodzi z wewnątrz – również nasze lampy mają wiele do zaoferowania w tym względzie. Można to zauważyć najpóźniej po włączeniu Black Magic Cubes. Wtedy słońce wzejdzie nawet w nocy – dzięki nowoczesnej technologii LED o wysokiej sprawności świetlnej. Można je zatem stosować jako reflektory robocze do bezpiecznej pracy w terenie. Wersja 2,7” ma szerokie oświetlenie bliskiego zasięgu, a model 3,2” dodatkowo szerokie oświetlenie punktowe – dzięki temu będziesz mieć wszystko pod kontrolą. Ponadto wersję 3,2” można zamontować w pozycji pionowej lub podwieszonej albo zintegrować z nadwoziem lub zderzakiem ciągnika.

 

Łatwa instalacja dzięki akcesoriom montażowym!

Czas to pieniądz – dotyczy to zwłaszcza rolników. Dlatego do Black Magic Cubes dołączamy wszystko, co jest potrzebne do szybkiego i łatwego montażu: Zestaw zawiera dwa reflektory oraz wiązkę kablową ze złączem DT, włącznikiem, wtyczką i przekaźnikiem. W zakres dostawy pojedynczego reflektora wchodzi przewód 500 mm z wtyczką DT. Jesteś przytłoczony naszymi wspaniałymi okazami? Rozumiemy. Oto więc przegląd wszystkiego, co musisz wiedzieć o naszych Black Magic Cubes:

 

  • Całość w ciemnych kolorach, łącznie z czarnymi uchwytami
  • Smukła konstrukcja zapobiega osadzaniu się kurzu i brudu na krawędziach
  • Każdy zestaw zawiera wiązkę kablową z wtyczką DT, włącznikiem, wtyczką i przekaźnikiem
  • Wersje do montażu zewnętrznego dostępne są również pojedynczo z kablem 500 mm (wtyczka DT)
  • Kompaktowa konstrukcja do uniwersalnej instalacji