Thermomanagement
Záhlaví
Thermomanagement

Thermomanagement od společnosti Behr Hella Service: Optimální klima pro člověka i stroj

03/03/2016
Přečtěte si vše o thermomanagementu pro zemědělské a stavební stroje od firmy Behr Hella Service
Právě v zemědělských a stavebních strojích má spolehlivý thermomanagement mimořádný význam. Používané stroje jsou každý den vystaveny často nepříznivým klimatickým podmínkám a musejí pravidelně zvládat vysokou mechanickou zátěž. Často se měnícím klimatickým podmínkám se musejí přizpůsobovat i řidiči.
Požadavky na pracovní prostředí a provozní podmínky jsou velmi přísné, a proto je velmi důležité volit moderní řešení thermomanagementu, která kombinují účinné chlazení motoru a optimální klimatizaci vozidla.

Naštěstí se můžete na bohaté know-how společnosti Behr Hella Service v oblasti thermomanagementu spolehnout i u zemědělských a stavebních strojů.

I v této oblasti nabízíme širokou paletu výrobků v kombinaci s vynikajícím servisem. Společnost Behr má jakožto jeden z nejvýznamnějších dodavatelů chlazení motorů a klimatizací do vozidel zkušenosti s výrobou originálních dílů a společnost HELLA poskytuje svoji mezinárodní distribuční síť. Jejich společný podnik Behr Hella Service tak může nabízet dokonalou kombinaci ceny, výkonu a kvality. A nezávislí prodejci náhradních dílů a specializovaní prodejci zemědělských a stavebních strojů najdou vše, co se týká thermomanagementu, pod jednou střechou. Know-how a spolehlivost

Náš program pokrývá široké spektrum použití a průběžně se dál rozrůstá.
V segmentu zemědělských strojů nabízíme speciálně vyvinuté výrobky pro chlazení motoru a klimatizaci vozidel od dílů určených pro konkrétní modely vozů až po univerzální výrobky.
Chlazení motoru a klimatizaci vozidel zahrnují také naše řešení thermomanagementu pro stavební stroje. Jejich součástí jsou náhradní díly do kompresorů stlačeného vzduchu a do motorů, ale také chlazení motoru a klimatizace pro stavební stroje významných výrobců.

S velkou nabídkou kompresorových olejů pro nejrůznější požadavky myslíme také na správné mazání kvalitních klimatizačních systémů.
U chlazení motoru a klimatizace do zemědělských a stavebních strojů proto důvěřujte profesionálním řešením společnosti Behr Hella Service! Přehled kompletního výrobního programu v tomto segmentu a další podrobné informace najdete v naší brožuře.
  • Print
Behr Hella Service