Kvalita
 
Vhodné výrobky pro každé použití v zemědělství.
 
Kvalita

Ověřená kvalita značky HELLA

Horko, nepřetržité používání po dobu několika hodin, nárazy a údery. Pracovní podmínky kladou na pracovní světlomety opravdu vysoké nároky. Proto jsou všechny pracovní světlomety HELLA během vývoje a výroby cíleně testovány, zda splňují ty nejpřísnější požadavky na kvalitu. Aby dodávaly co nejlepší výkon.

02/22/2016

Zkouška tepelné odolnosti a odolnosti proti vibracím

Naše pracovní světlomety do každého počasí.

Při zkouškách odolnosti proti změnám teploty jsou pracovní světlomety HELLA vystaveny v klimatických skříních výkyvům teploty od −40 do +90 °C. Při zkouškách odolnosti proti vibracím kolísají teploty od −30 do +80 °C, zatímco světlomety jsou vystaveny několikahodinovým otřesům a musejí odolávat přetížení až 9,6 G.
Tyto zkoušky dají každému materiálu pořádně zabrat. Do sériové výroby se ale dostanou pouze přístroje, které zkouškami projdou bez úhony. Zkušební zprávy archivuje HELLA po dobu 15 let.

02/22/2016
 
 

Zkouška stříkající vodou

Pracovní světlomety chráněné proti stříkající vodě.

V univerzálních stříkacích kabinách jsou pracovní světlomety HELLA testovány v podmínkách, které odpovídají reálnému venkovnímu prostředí. Kabiny jsou vybaveny zařízeními, která simulují déšť, proudící vodu, stříkající vodu a vodní mlhu.
Při intervalové zkoušce a zkoušce stříkající vodou o tlaku až 5 bar a při zkoušce proudem vody o tlaku až 10 bar se v nich zkouší těsnost testovaných výrobků.

02/22/2016
 
 

Zkouška odolnosti proti vysokotlakému čištění

Pracovní světlomety odolné proti mytí v mycí lince

Pracovní světlomety jsou ve zkušebním zařízení testovány tlakovou vodou o tlaku až 100 bar a teplotě +80 °C. Při této zkoušce se simuluje mytí v mycí lince nebo vysokotlakým čističem.

02/22/2016
 
 

Zkouška těsnosti při ponoření a odolnosti proti tlaku

Světlomety necitlivé na tlak.

Při této zkoušce se světlomety ponoří na 30 minut ve speciální ponorné trubce do vody do hloubky 1 metru. Do světlometu se nesmí dostat voda. Touto zkouškou procházejí všechny pracovní LED světlomety.

02/22/2016
 
 

Zkouška odolnosti proti prachu a solné mlze

Pracovní světlomety.

Při zkoušce odolnosti proti prachu se ověřuje, do jaké míry je pracovní světlomet chráněn proti pronikání cizích těles včetně prachu. Světlomet je při zkoušce vystaven směsi vzduchu a prachu. Zkouška solnou mlhou zase simuluje drsné podmínky na silnicích. Kolem světlometu proudí solná mlha rychlostí až 700 km za hodinu. Testuje se jí odolnost proti korozi.

02/22/2016
 
 
 
 
  • Print
 
 
Aplikace Worklights

Poznávejte pracovní světlomety HELLA i na cestách - s bezplatnou mobilní aplikací.

 
Praktické vědomosti
Jak docílit optimálního osvětlení pracovního prostoru? Které pracovní světlomety lze použít pro speciální aplikace? Zde najdete tipy odborníků
Obrázek
 
BROŽURA PRACOVNÍ SVĚTLOMETY HELLA
Všechny informace a podrobné údaje o pracovních světlometech HELLA.
Obrázek
 
Katalog univerzálních dílů
Aktuálně, rychle a s obrovským výběrem!
Univerzální díly pro vaše vozidlo.
Katalog univerzálních dílů HELLA