Příslušenství
a náhradní díly
HELLA nabízí ta správná řešení pro osvětlení zemědělských vozidel
Příslušenství a náhradní díly

Kvalita, která se vyplatí – příslušenství a náhradní díly HELLA

Dlouhá provozní doba, prach, vlhkost, vysoké teploty, otřesy – podmínky v zemědělství a v lesnictví jsou velice tvrdé a stejně vysoké jsou i nároky kladené na používané materiály. Bez výjimky to platí i pro příslušenství a náhradní díly, jako jsou elektronické komponenty, žárovky a stěračové lišty, abychom uvedli jen několik z nich. Tyto díly sice většinou pracují bez povšimnutí ve skrytu, přesto však hrají rozhodující roli a zaručují hladký provoz používaných vozidel a strojů.

 • Příslušenství a náhradní díly

Při práci s těžkými vozidly a stroji v zemědělství a v lesnictví zaujímá bezpečnostní hledisko rozhodující roli. Ostatní účastníky provozu je nezbytné včas a především zřetelně varovat před blížícími se nebo couvajícími vozidly, a to nejen vizuálně, ale také akusticky. Zvolte proto houkačky a signalizaci souvání značky HELLA – tyto výrobky u nás mají dlouhou tradici. Akustické signalizační prvky vyvíjíme a vyrábíme už téměř sto let. Využijte naše zkušenosti a vyberte si ze široké nabídky výrobek, který vám bude vyhovovat.
Podrobnější informace o jednotlivých verzích najdete v brožuře Houkačky a fanfáry.

03/03/2016
 • Akustické výstražné signály od firmy HELLA – Seznamte se s naším výrobním programem!

Spínače jsou v automobilu potřebné k ovládání mnoha funkcí, a to na nejrůznějších místech. HELLA nabízí rozsáhlý program modulových spínačů, přičemž mnoho z nich je speciálně navrženo pro použití v zemědělských a lesnických strojích, například nová řada vodotěsných spínačů 3100.
Další informace a přehled různých řad najdete také v naší brožuře Modulové spínače.

03/03/2016
 • Modulové spínače HELLA – různé možnosti spínání s atraktivním designem

Vozidla a pracovní stroje používané v zemědělství a lesnictví zpravidla mají velice vysokou investiční hodnotu. Jejich odcizení tak může rychle vést ke značné finanční škodě – a v neposlední řadě také k nákladným prostojům. Svá vozidla byste proto bezpodmínečně měli chránit proti neoprávněnému použití. Ideálně se k tomu hodí nový plně integrovaný imobilizér HELLA, certifikovaný německým Spolkovým úřadem pro motorová vozidla (KBA). Neoprávněné osoby nedokážou přítomnost imobilizéru ve vozidle detekovat, což ztěžuje jeho odcizení. Neponechávejte nic náhodě – pořiďte si imobilizér HELLA.
Podrobnější informace a technické údaje najdete v Informacích o výrobku – imobilizér.

03/03/2016
 • Elektronický imobilizér od firmy HELLA do zemědělských a stavebních strojů

Spínače zapalování a startovací spínače jsou komponenty nezbytné pro provoz vozidel a pracovních strojů jakéhokoli druhu. Rozhodně se nevyplatí na nich šetřit, neboť při jejich nefunkčnosti zpravidla není možné vozidlo uvést do provozu.

02/22/2016
 • Spolehlivost a dlouhá životnost – spínače zapalování a startovací spínače od firmy HELLA

Odpojovač baterie plní důležitou bezpečnostní funkci, neboť zajišťuje účinnou ochranu jak proti krádeži, tak proti požáru v případě nehody nebo závad na vozidle. Zejména u zemědělských a lesnických strojů tak odpojovač zásadně přispívá k bezpečnosti provozu, neboť účinně pomáhá předejít dlouhým výpadkům. Společnost HELLA má dlouholeté zkušenosti s vývojem a výrobou odpojovačů baterie a nabízí tradičně vysokou kvalitu a funkční spolehlivost. Důvěřujte proto i v této oblasti originálu – vždyť málo co dokáže být nepříjemnější než nemožnost používat vozidlo kvůli komponentám podřadné kvality.
Bližší technické informace a přehled výrobků najdete v Informacích o výrobku – odpojovače baterie.

03/03/2016
 • Odpojovače baterie od firmy HELLA – vysoká kvalita a spolehlivá funkčnost

Na žárovky člověk většinou ani nepomyslí – prostě očekává, že budou fungovat. Jejich nefunkčnost však rychle vede k nepříjemným prostojům, zcela dle rčení „drobný díl, velký vliv“. Právě v komerční oblasti, jako je zemědělství a lesnictví, může nefunkčnost těchto komponent zapříčinit i finanční újmu. Pro takové případy je dobré mít rychle po ruce vhodný náhradní díl – ideálně značky HELLA. Jsme skuteční experti na vývoj žárovek. Zvolíte-li naši nepřekonatelnou kombinaci výkonu a kvality, neuděláte chybu. Navíc si dosyta užijete špičkového osvětlení a bezpečnosti. Náš zcela nový konfigurátor žárovek vám pomůže najít žárovky odpovídající vašemu vozidlu a požadavkům. Přehled našeho rozsáhlého sortimentu žárovek najdete i v naší brožuře Žárovky.

03/03/2016
 • Žárovky od firmy HELLA, vašeho experta na osvětlení

Stěračové lišty jsou doslova malý zázrak techniky. Během své životnosti setřou z čelního skla automobilu více než tisíc litrů vody. Poradí si s mlhou stejně dobře jako se sněhem, ledem, hmyzem a špinavou vodou stříkající od vozidla jedoucího před vámi. Těžká práce – a dobrý důvod, proč ve chvíli, kdy nadejde čas na výměnu, zvolit stěračové lišty HELLA. Dobrá viditelnost je mimořádně důležitá zejména při každodenní práci v zemědělství a lesnictví. Nedostatečně fungující stěračové lišty mohou vést k nepříjemným následkům. Důvěřujte proto vysoké kvalitě stěračových lišt HELLA. Navzdory nepatrné velikosti zásadně přispívají k bezpečnosti provozu. Správné stěračové lišty snadno a pohodlně najdete pomocí našeho konfigurátoru stěračových lišt. Bližší informace a přehled sortimentu navíc najdete také v naší brožuře Stěračové lišty.

03/03/2016
 • Malý technický zázrak – stěračové lišty HELLA

Při popojíždění s velkými a nepřehlednými vozidly a pracovními stroji, používanými v zemědělství a lesnictví, představují zpětná zrcátka zcela nezbytnou pomůcku. Jen s jejich pomocí je možné těžká vozidla přesně navést k cíli. Přispívají tudíž jak k vaší bezpečnosti, tak k bezpečnosti ostatních účastníků provozu. HELLA nabízí rozsáhlý sortiment zrcátek pro různé typy užitkových vozidel. Široký program s dobrým pokrytím ale sám o sobě nestačí: zvláštní důraz klademe na kvalitu výrobků. Zrcátka HELLA podléhají při vývoji i výrobě nejpřísnějším požadavkům na kvalitu. Zrcátka testujeme za nejextrémnějších podmínek, a to až na hranici zatížitelnosti. Používáme proto výhradně kvalitní materiály, které dokážou splnit náročné požadavky. Důvěřujte i při volbě zrcátek osvědčené kvalitě výrobků HELLA!

02/22/2016
 • Zrcátka do konkrétních vozidel v kvalitě HELLA, na kterou jste zvyklí

HELLA nabízí rozsáhlý sortiment elektroinstalačního materiálu, který pokrývá veškeré požadavky včetně kamionů. Patří do něj nejen pojistky a konektory, ale také celá řada kabelů, konektorů a izolačního, resp. vázacího materiálu. Náš rozsáhlý program završuje rozmanitá paleta dalších položek – od přípojek přívěsů přes bateriové svorky až po hadicové a trubkové spony.
Elektrické instalace nelze zhotovit bez vhodných nástrojů. HELLA proto nabízí vhodné řešení i v této oblasti: naše krimpovací a odjišťovací nástroje a sady nástrojů splní i nejpřísnější požadavky profesionálů.

02/22/2016
 • INSTALAČNÍ MATERIÁL HELLA: VŽDY SPRÁVNÉ PROPOJENÍ

Ani sebelepší komponenty vozidel nic nezmůžou bez správného instalačního materiálu. Špatné rozhodnutí v této oblasti může mít dalekosáhlé účinky – od poruch instalovaných dílů až po požár kabelů s nepředvídatelnými následky. Zejména u drahých součástí strojů pak škoda rychle šplhá do závratných výšin. V každém případě byste proto měli volit kvalitní výrobky, jako jsou produkty značky HELLA. Nabízíme vám rozsáhlý program instalačního materiálu. Jako náhradní díly nebo k instalaci přídavných spotřebičů, například světel a elektrických nebo elektronických prvků.

02/22/2016
 • Kvalita i v detailu – elektrické komponenty a instalační materiál od firmy HELLA

Chcete-li opravdu plnohodnotně používat pracovní světlomety, musíte zajistit, aby byly správně a pevně připevněné k vozidlu. Jen tak lze zaručit, že světlomety zůstanou i při silném namáhání a otřesech bezpečně namontovány na vozidle, a budou tak neustále optimálně osvětlovat pracovní prostor. Šetření na nesprávném místě může vést k ulomeným držákům a jiným nepříjemným závadám, v nejnepříznivějším případě i k poškození samotných pracovních světlometů.
I u těchto zdánlivě drobných dílů byste proto měli volit osvědčenou kvalitu značky HELLA – nabízíme široký program různých upevňovacích prvků!

 

02/22/2016
 • Upevňovací prvky – příslušenství k pracovním světlometům HELLA

Široká paleta výrobků a vynikající servis: thermomanagement od experta, společnosti Behr Hella Service. Široké portfolio výrobků do klimatizací a chlazení motoru nabízíme i v segmentu zemědělských a stavebních strojů. Podrobné informace a přehled programu najdete v naší multimediální brožuře.

 

02/22/2016
 • Přečtěte si vše o thermomanagementu pro zemědělské a stavební stroje od firmy Behr Hella Service
 • Print
HLAVNÍ TÉMATA
02/22/2016