Instalační materiál
HELLA Agriculture
Instalační materiál

INSTALAČNÍ MATERIÁL HELLA: VŽDY SPRÁVNÉ PROPOJENÍ

HELLA nabízí rozsáhlý sortiment elektroinstalačního materiálu, který pokrývá veškeré požadavky včetně zemědělských strojů. Patří do něj nejen pojistky a konektory, ale také celá řada kabelů, konektorů a izolačního, resp. vázacího materiálu. Náš rozsáhlý program završuje rozmanitá paleta dalších položek – od přípojek přívěsů přes bateriové svorky až po hadicové a trubkové spony.
Elektrické instalace nelze zhotovit bez vhodných nástrojů. HELLA proto nabízí vhodné řešení i v této oblasti: naše krimpovací a odjišťovací nástroje a sady nástrojů splní i nejpřísnější požadavky profesionálů. 

11/26/2018

  • Instalační materiál HELLA

HELLA nabízí rozsáhlou paletu materiálů Superseal – a také krimpovací a odjišťovací nástroje potřebné k instalaci. Konektory HELLA Superseal vyhovují požadavkům normy IEC 529 i ČSN ISO 40050 a mají stupeň krytí IP 67, který zaručuje maximální ochranu proti pronikání vody a prachu. Díky svým vlastnostem se tyto konektory hodí do všech aplikací, v nichž ostatní konektorové systémy kvůli vysokému tlaku nebo vysoké vlhkosti selhávají. Podrobný návod s popisem jednotlivých kroků správného krimpování najdete v naší brožuře – nebo v našem názorném videoklipu.

04/01/2016
  • Konektory Superseal

Konektory, resp. konektorové systémy ABS/EBS dle ISO 7638-1 / ISO 7638-2 se používají téměř ve všech užitkových vozidlech vybavených systémem ABS/EBS. HELLA nabízí rozsáhlý produktový program i v této oblasti. Veškeré výrobky splňují přísné požadavky na moderní konektory pro připojování přívěsů podle ISO 4091 a přesvědčí vás snadnou montáží. Spolehlivé spojení zajišťují kvalitní lamelové kontakty s krimpovaným připojením – zejména v kombinaci s odpovídajícími krimpovacími nástroji HELLA. Podrobný návod s popisem jednotlivých kroků řádného krimpování konektorů ABS/EBS vám nabídne naše brožura. Rovněž můžete zhlédnout názorný videoklip.

04/01/2016
  • Systémy ABS/EBS

Koncepce konektorů HELLA DEUTSCH řady DT využívá kvalitní materiály a vyznačuje se spolehlivostí a snadnou manipulací. Spolehlivé utěsnění proti vlivům okolního prostředí nabízí maximální ochranu před externími faktory: spoje HELLA DT jsou vysoce flexibilní i při velmi vysokých nebo nízkých teplotách a vyznačují se rovněž extrémní odolností proti nárazům a vibracím. Díky těmto vlastnostem nacházejí uplatnění především tam, kde navzdory náročným podmínkám potřebujete vysoký výkon s minimálními výpadky.
HELLA samozřejmě nabízí správné krimpovací nástroje i pro konektory DT – a zároveň vám s nimi dodá i odpovídající návod s popisem jednotlivých kroků. Najdete ho jak v naší brožuře, tak v příslušném videoklipu.

04/01/2016
  • KONEKTORY HELLA DEUTSCH ŘADY DT
  • Print
HLAVNÍ TÉMATA
02/22/2016
BROŽURA LIGHTSHOW
Tady najdete podrobné informace o výrobcích

Naše výrobky pro zemědělce!