Experti potvrzují
Vhodné výrobky pro každé použití v zemědělství.
Experti potvrzují

Pracovní světlomety v praxi

Různé oblasti použití a různé typy vozidel vyžadují velký výběr výrobků s rozdílnými vlastnostmi. V následující části najdete přehled možných oblastí použití našich pracovních světlometů.

02/22/2016

V zemědělství jsou pracovní světlomety často používány nepřetržitě od časných ranních hodin až do pozdního večera, a proto pro ně platí mimořádně vysoké požadavky. Musejí být velmi robustní a pole, resp. pracovní prostor musejí dobře osvětlovat i za nepříznivých světelných podmínek.

02/22/2016

„Pracovní světlomety musejí být robustní a musejí velmi dobře osvětlovat pole. Jedině tak jsem na sklizeň dobře připravený a zvládnu práci, kterou mám naplánovanou na každý den. S pracovními světlomety HELLA mám ty nejlepší zkušenosti.”

02/22/2016

Při použití na stavbách jsou světlomety často vystaveny velmi vysoké zátěži. Mnohdy jsou zapnuté nepřetržitě několik hodin a musejí odolávat silným nárazům a výraznému kolísání teplot. Kvůli bezpečnosti je navíc důležité, aby dobře osvětlovaly celý prostor staveniště. Pracovní světlomety HELLA tyto požadavky přesvědčivě splňují, a mohou tak rozhodujícím způsobem přispívat ke zdárnému průběhu stavby.

02/22/2016

„Při naší práci musejí světlomety odolávat obrovské zátěži. Často bývají zapnuté nepřetržitě i několik hodin a musejí odolávat silným nárazům a vysokým teplotám. Pracovní světlomety HELLA si s tím ale snadno poradí!”

02/22/2016

I když jsou oblasti použití v komerční sféře velmi různorodé od likvidace odpadu až po výrobu cementu, požadavky na dobré pracovní světlomety jsou téměř vždy stejné. Musí být neustále zajištěn bezpečný provoz, pracovní prostor musí být neustále spolehlivě osvětlený a světlomety musejí odolávat zátěži, v některých případech i velmi vysoké. Už mnohokrát osvědčené pracovní světlomety HELLA jsou optimální volbou.

02/22/2016

„Světlo musí být na autě tam, kde ho potřebuju. Vzadu při parkování, abych do ničeho nenarazil, nebo na spojce přívěsu, když musím pracovat za tmy. V tom se spoléhám na světlomety HELLA.”

02/22/2016

Měnící se světelné podmínky během dne a někdy i velmi nepříznivé povětrnostní podmínky. To jsou pouze dva z požadavků, s nimiž se musejí vypořádat světlomety v komunálním použití, například na úklidových vozech. Požadovány jsou proto pracovní světlomety a výstražné majáky, na které se dá vždy spolehnout a které fungují co nejlépe během celého pracovního dne. Přesně jako světlomety HELLA. Ty své uživatele přesvědčují nejen optimálním světelným výkonem a rozložením svítivosti, ale také robustností a dlouhou životností.

02/22/2016

„Výjezd u nás může trvat klidně i 13 hodin – ve spalujícím horku i za třeskutých mrazů a ve sněhu. Je proto důležité, abychom se mohli spolehnout na používaný materiál. Proto rádi používáme pracovní světlomety HELLA, které se vyznačují velmi vysokou odolností proti korozi.”

02/22/2016

Při používání vysokozdvižných vozíků, například ve spedicích, mají nejvyšší prioritu bezpečnost práce a energetická úspornost. Podle toho vysoké jsou také nároky na pracovní světlomety a výstražné majáky. Se světlomety HELLA nemůžete udělat chybu. Používání těch nejmodernějších technologií jako LED diod totiž zaručuje optimální osvětlení při současně minimální spotřebě energie.

02/22/2016

„Pracovní světlomety HELLA jsou energeticky velmi úsporné. Proto nemusíme naše elektrické vysokozdvižné vozíky tak často dobíjet. Díky tomu máme méně prostojů a stihneme toho víc.”

02/22/2016

Když se ozve signalizační zařízení a dozvíme se místo zásahu, musí jít všechno ráz na ráz. Pracovní světlomety HELLA a optické a akustické signalizační systémy pomáhají zasahujícím posádkám při příjezdu na místo zásahu. Splňují požadavky police, hasičů a záchranných organizací v tuzemsku i v zahraničí. Nejmodernější LED technologie pro všechny možnosti použití v různých velikostech. To jsou výhody, na které se můžete spolehnout.

02/22/2016

„Při našich zásazích jde často o život. Osvětlení místa zásahu prostě nemůže najednou přestat fungovat. Proto je naprosto jasné, proč se spoléháme právě na pracovní světlomety HELLA. Zaručují optimální osvětlení pro bezpečnost všech.”

02/22/2016
  • Print
BROŽURA PRACOVNÍ SVĚTLOMETY HELLA
Obrázek

Všechny informace a podrobné údaje o pracovních světlometech HELLA.

HELLA Agriculture zkouška v praxi
Leták ke zkoušce světlometu Power Beam 1500 v praxi

Praktická zkouška světlometu Power Beam 1500